Pontevedra U19 - Club Bansander U19 bashoratlar
O'yin bashoratlari
26/04/2026
Pontevedra U19
Club Bansander U19
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Club Bansander U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 9 | 9 | 10 | 30 | 37 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Pontevedra CF U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 3 | 8 | 17 | 22 | 61 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Nort Karolina Kauridj (Ayollar)-Sietl Reyn (ayollar)
Braziliya Chempionati. S seriyasi
Santa Cruz-Ituano
Dominika Chempionati
Mighty Avengers-Harlem United
AQSh Chempionati. USL
Pittsburg Riverhaunds-Brooklyn FC
AQSh Chempionati. USL 1-liga
Nyu-York Kosmos-Greenville Triumph
AQSh. MLS Next Pro
Atlanta Yunayted II-Toronto II
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Pontevedra U19 va Club Bansander U19 birinchilardan gol urishgan Ispaniya. Yoshlar Kubogi turnirida 2025/2026 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Pontevedra U19 uyinlar va Club Bansander U19 uyinlar turnir ichida Ispaniya. Yoshlar Kubogi
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Pontevedra U19 va Club Bansander U19 uchun Ispaniya. Yoshlar Kubogi turnirida 2025/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
9 / 10 of last matches Pontevedra U19 in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Pontevedra U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had less than 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Club Bansander U19 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Club Bansander U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
3 / 10 of last matches Pontevedra U19 in all competitions scored at least 1 goal
3 / 10 of last matches Pontevedra U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 1 goal
3 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Club Bansander U19 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Club Bansander U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
1 / 10 of last matches Pontevedra U19 in all competitions scored at least 2 goals
1 / 10 of last matches Pontevedra U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 10 of last matches Club Bansander U19 in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Club Bansander U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 10 of last matches Pontevedra U19 in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Pontevedra U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had at least 3 goals
1 / 10 of last matches Club Bansander U19 in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Club Bansander U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
1 / 3 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Pontevedra U19 g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!