Pauer Daynamos - MUZA bashoratlar
O'yin bashoratlari
23/02/2025
Pauer Daynamos
MUZA
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Power Dynamos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 12 | 6 | 6 | 37 | 19 | 42 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. MUZA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 8 | 8 | 8 | 21 | 23 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Farer orollari chempionati. Birinchi divizion
IF Fuglafyordur-Vekingur Gota II
Klub o'rtoqlik matchlari
Slaven Belupo-Zalaegerseg
Lokomotiv Zagreb-NK Bravo
ATSV Wolfsberg-Sankt Mixel Lavanttal
Simon Bolivar Kubogi
Deportivo Nueva Santa-Kruz-Syudad Nueva Santa Kruz
Chako Petrolero-Xiska Nasional
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Pauer Daynamos va MUZA birinchilardan gol urishgan Zambiya Chempionati. Superliga turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Pauer Daynamos uyinlar va MUZA uyinlar turnir ichida Zambiya Chempionati. Superliga
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Pauer Daynamos va MUZA uchun Zambiya Chempionati. Superliga turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Pauer Daynamos , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , Pauer Daynamos ichida Zambiya Chempionati. Superliga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 7 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
9 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda MUZA , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 , MUZA ichida Zambiya Chempionati. Superliga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
6 / 10 of last matches in all competitions Pauer Daynamos played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Zambiya Chempionati. Superliga Pauer Daynamos played with a score of 0:0
3 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in all competitions MUZA played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in Zambiya Chempionati. Superliga MUZA played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
6 / 10 of last matches in all competitions Pauer Daynamos played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Zambiya Chempionati. Superliga Pauer Daynamos played with a score of 0:0
3 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in all competitions MUZA played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in Zambiya Chempionati. Superliga MUZA played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Pauer Daynamos durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Zambiya Chempionati. Superliga Pauer Daynamos ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 7 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . MUZA durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Zambiya Chempionati. Superliga MUZA ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
5 / 10 of last matches Pauer Daynamos in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Pauer Daynamos in Zambiya Chempionati. Superliga had less than 2 goals
5 / 7 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches MUZA in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches MUZA in Zambiya Chempionati. Superliga had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
7 / 10 of last matches Pauer Daynamos in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Pauer Daynamos in Zambiya Chempionati. Superliga scored at least 1 goal
5 / 7 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
4 / 10 of last matches MUZA in all competitions scored at least 1 goal
4 / 10 of last matches MUZA in Zambiya Chempionati. Superliga scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!