PSBS Biak - Persib Bandung bashoratlar
O'yin bashoratlari
11/01/2025
PSBS Biak
Persib Bandung
Bet:Jami - Oshgan (0.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Persib Bandung | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 11 | 6 | 0 | 30 | 12 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. PSBS Biak | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 8 | 1 | 8 | 25 | 26 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Ekvador Chempionati. Ayollar
Universidad Catolica Del Ecuador (Women)-Dragonas IDV (ayollar)
Islandiya Chempionati. To'rtinchi divizion
IX Xafnarfyordur-Vagnir Yupiters
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Birmingham Legion FC 2-Columbus United FC
Ekvador Chempionati. Seriya B
Atletico Rojiblanco-Club Deportivo El Nacional
Kumbaya-22 de Julio
Atletico Guayaquil-Club Deportivo El Nacional
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda PSBS Biak va Persib Bandung birinchilardan gol urishgan Indoneziya chempionati. 1-liga turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi PSBS Biak uyinlar va Persib Bandung uyinlar turnir ichida Indoneziya chempionati. 1-liga
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda PSBS Biak va Persib Bandung uchun Indoneziya chempionati. 1-liga turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . PSBS Biak durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 9 / 10 Indoneziya chempionati. 1-liga PSBS Biak ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Persib Bandung durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Indoneziya chempionati. 1-liga Persib Bandung ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
7 / 10 of last matches PSBS Biak in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches PSBS Biak in Indoneziya chempionati. 1-liga had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Persib Bandung in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Persib Bandung in Indoneziya chempionati. 1-liga had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari PSBS Biak mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar PSBS Biak va Indoneziya chempionati. 1-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan PSBS Biak
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Persib Bandung yutmagan
So'nggi o'yinlarning 10 / 10 Indoneziya chempionati. 1-liga Persib Bandung yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari PSBS Biak mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar PSBS Biak va Indoneziya chempionati. 1-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Persib Bandung uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 Persib Bandung va Indoneziya chempionati. 1-liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Persib Bandung
Gambling:1x2 - G2
5 / 10 of last matches PSBS Biak in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches PSBS Biak in Indoneziya chempionati. 1-liga scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Persib Bandung in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Persib Bandung in Indoneziya chempionati. 1-liga scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
5 / 10 of last matches PSBS Biak in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches PSBS Biak in Indoneziya chempionati. 1-liga had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Persib Bandung in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Persib Bandung in Indoneziya chempionati. 1-liga had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!