Sinxay Kunlun - Dalyan Kevey bashoratlar
O'yin bashoratlari
06/09/2025
Sinxay Kunlun
Dalyan Kevey
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 06.09.2025 19:40
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Janubiy Koreya Chempionati
Anyang-Poxan Stilers
Daejeon Citizen-Bucheon 1995
Chonbuk Motors-Gangvon
Janubiy Koreya Chempionati. Ikkinchi divizion
Chendju Djikdji-Tegu
Ansan Greeners-Suwon
Suvon Samsung Bluvingz-Seongnam Ilhwa Chunma
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches in all competitions Sinxay Kunlun played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Xitoy. Chempionlar Ligasi Sinxay Kunlun played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in all competitions Dalyan Kevey played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in Xitoy. Chempionlar Ligasi Dalyan Kevey played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Sinxay Kunlun yutmagan
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 Xitoy. Chempionlar Ligasi Sinxay Kunlun yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sinxay Kunlun 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 oxirgi o'yinlar Sinxay Kunlun va Xitoy. Chempionlar Ligasi 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Sinxay Kunlun , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Sinxay Kunlun ichida Xitoy. Chempionlar Ligasi , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
2 / 6 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Dalyan Kevey , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 2 / 6 , Dalyan Kevey ichida Xitoy. Chempionlar Ligasi , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sinxay Kunlun 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 so'nggi o'yinlar Sinxay Kunlun va Xitoy. Chempionlar Ligasi 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 6 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Dalyan Kevey 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 6 So'nggi o'yinlarning tasi Dalyan Kevey va Xitoy. Chempionlar Ligasi 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Sinxay Kunlun durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Xitoy. Chempionlar Ligasi Sinxay Kunlun ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 6 . Dalyan Kevey durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 5 / 6 Xitoy. Chempionlar Ligasi Dalyan Kevey ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 06.09.2025 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!