Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Radnichki U19 - Yedinstvo Ub U19 bashoratlar

O'yin bashoratlari

17/04/2024

Radnichki U19

08:00

Yedinstvo Ub U19

Bet:1x2 - G1

Oran:2.00

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 17.04.2024 19:40

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
0
1
1

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Chizadi
1
9
Yo'qotishlar
9
5
Gol urdi
3
27
Tan oldi
21
-22
Maqsad farqi
-18
3
O'rtacha gollar
3
0.5
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.3
2.7
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
2.1
3.2
Ikkala jamoa gol urishdi
2.4
27.1'
Daqiqalar/gol
39.2'

Kim g'alaba qozonadi?

Radnichki U19
RAD - %
Yedinstvo Ub U19
YED - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Radnichki U19
RAD - 33%
Yedinstvo Ub U19
YED - 33%
Gol yo‘q - 34%

O‘yinoldi statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Chizadi
1
9
Yo'qotishlar
9
5
Gol urdi
3
27
Tan oldi
21
-22
Maqsad farqi
-18
3
O'rtacha gollar
3
0.5
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.3
2.7
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
2.1
3.2
Ikkala jamoa gol urishdi
2.4
27.1'
Daqiqalar/gol
39.2'

Tikish bo'yicha maslahatlar

Radnichki U19

7 / 10 of last matches in all competitions Radnichki U19 played with a score of 0:0

Radnichki U19

7 / 10 of last matches in U19 League Radnichki U19 played with a score of 0:0

Yedinstvo Ub U19

7 / 10 of last matches in all competitions Yedinstvo Ub U19 played with a score of 0:0

Yedinstvo Ub U19

7 / 10 of last matches in U19 League Yedinstvo Ub U19 played with a score of 0:0

Gambling:Jami - Past (0.5)

Radnichki U19

3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Radnichki U19 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Radnichki U19

3 / 10 oxirgi o'yinlar Radnichki U19 va U19 League 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Radnichki U19

1 / 1 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Radnichki U19 g'alaba bilan yakunlangan

Yedinstvo Ub U19

4 / 10 oxirgi o'yinlar Yedinstvo Ub U19 va U19 League 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi

Gambling:1x2 - 1 yarm - G1

Radnichki U19

6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Radnichki U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan

Radnichki U19

6 / 10 oxirgi o'yinlar Radnichki U19 va U19 League mag'lubiyat bilan yakunlangan

Yedinstvo Ub U19

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Yedinstvo Ub U19

Gambling:1x2 - G2

Radnichki U19

2 / 10 oxirgi o'yinlar Radnichki U19 va U19 League 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi

Yedinstvo Ub U19

1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Yedinstvo Ub U19 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Yedinstvo Ub U19

1 / 10 oxirgi o'yinlar Yedinstvo Ub U19 va U19 League 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Gambling:1x2 - 1 yarm - G2

Radnichki U19

7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Radnichki U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan

Radnichki U19

So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Radnichki U19 ichida U19 League , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Yedinstvo Ub U19

7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Yedinstvo Ub U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan

Yedinstvo Ub U19

So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Yedinstvo Ub U19 ichida U19 League , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Radnichki U19

Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Radnichki U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Radnichki U19

4 / 10 oxirgi o'yinlar Radnichki U19 va U19 League durang bilan yakunlangan

Yedinstvo Ub U19

Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Yedinstvo Ub U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Yedinstvo Ub U19

3 / 10 oxirgi o'yinlar Yedinstvo Ub U19 va U19 League durang bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - X

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 17.04.2024 19:40

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!