Club Rápido de Bouzas - SD Sarriana bashoratlar
O'yin bashoratlari
12/05/2024
Club Rápido de Bouzas
SD Sarriana
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.05.2024 19:41
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. SD Sarriana | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 14 | 8 | 11 | 42 | 30 | 50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Club Rápido de Bouzas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 10 | 9 | 14 | 33 | 39 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Qozog'iston Chempionati. 1-Divizoni
Khan Tengri FC-Ekibastuzets
Qozog'iston chempionati
Kayrat-Okjetpes
Klub o'rtoqlik matchlari
Spartak-Spartak Kostroma
Argentina Chempionati. Primera C. Metropolitana. Reserv liga
Yupanki II-Xenerel Lamadrid II
Qirg'iziston Chempionati. Premer-liga
Qirg'izoltin-Dordoy
Litva Chempionati. Birinchi liga
Zalgiris B-Xegelmann Litauen II
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
Tikish bo'yicha maslahatlar
5 / 10 of last matches in all competitions Club Rápido de Bouzas played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh Club Rápido de Bouzas played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Club Rápido de Bouzas , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Club Rápido de Bouzas ichida Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
7 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Club Rápido de Bouzas mag'lubiyat bilan yakunlangan
7 / 10 oxirgi o'yinlar Club Rápido de Bouzas va Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . Club Rápido de Bouzas durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 9 / 10 Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh Club Rápido de Bouzas ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Club Rápido de Bouzas uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Club Rápido de Bouzas va Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Club Rápido de Bouzas yutmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 Ispaniya Chempionati. Uchinchi Divizion RFEF. 1 guruh Club Rápido de Bouzas yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.05.2024 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!