Rio Branco-VN - Real Noroeste Capixaba bashoratlar
O'yin bashoratlari
02/03/2024
Rio Branco-VN
Real Noroeste Capixaba
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.03.2024 18:43
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Rio Branco AC ES | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 6 | 1 | 1 | 13 | 4 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Real Noroeste Capixaba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | 9 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Avstraliya Chempionati. Premer-liga Poytaxtlari
Belkonnen Yunayted-Canberra Juventus FC
South Australia State League 2
Barossa United-Port Adelaide Pirates
Elizabeth Grove-Gawler Eagles SC
NSW League One
Macarthur Rams-Inter Lions
U23 NSW NPL, Women
Northern Tigers U23 (Women)-UNSW FC U23 (Women)
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Rio Branco-VN va Real Noroeste Capixaba uchun Braziliya Chempionati. Kapishaba turnirida 2024/2024 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Rio Branco-VN mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rio Branco-VN va Braziliya Chempionati. Kapishaba mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Real Noroeste Capixaba uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Real Noroeste Capixaba va Braziliya Chempionati. Kapishaba uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Real Noroeste Capixaba
Gambling:1x2 - G2
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Rio Branco-VN mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rio Branco-VN va Braziliya Chempionati. Kapishaba mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Rio Branco-VN
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Real Noroeste Capixaba yutmagan
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 Braziliya Chempionati. Kapishaba Real Noroeste Capixaba yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Oxirgi oʻyinlarining 1 / 10 boʻyicha Rio Branco-VN jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rio Branco-VN va Braziliya Chempionati. Kapishaba durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Real Noroeste Capixaba jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Real Noroeste Capixaba va Braziliya Chempionati. Kapishaba durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Real Noroeste Capixaba 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 oxirgi o'yinlar Real Noroeste Capixaba va Braziliya Chempionati. Kapishaba 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Real Noroeste Capixaba g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Rio Branco-VN , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Rio Branco-VN ichida Braziliya Chempionati. Kapishaba , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
2 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Real Noroeste Capixaba , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 , Real Noroeste Capixaba ichida Braziliya Chempionati. Kapishaba , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Rio Branco-VN uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Rio Branco-VN va Braziliya Chempionati. Kapishaba uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Rio Branco-VN
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Real Noroeste Capixaba mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Real Noroeste Capixaba va Braziliya Chempionati. Kapishaba mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.03.2024 18:43
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!