Rusenborg (Ayollar) - Brann (ayollar) bashoratlar
O'yin bashoratlari
24/05/2025
Rusenborg (Ayollar)
Brann (ayollar)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 24.05.2025 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Brann (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 8 | 2 | 0 | 29 | 3 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Rosenborg (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 7 | 1 | 2 | 17 | 10 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Braziliya Chempionati. B seriyasi
Botafogo II-KRB Maseyo
AQSh chempionati. NPSL
Wc Predators-Hershei
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Kalamazoo-Oklend Kaunti
AQSh chempionati. NPSL
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Sharlott Iglz-Hickory FC
Boston Bolts-Vestern Mass Payoners
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Rusenborg (Ayollar) va Brann (ayollar) birinchilardan gol urishgan Norvegiya Chempionati. Ayollar turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Rusenborg (Ayollar) uyinlar va Brann (ayollar) uyinlar turnir ichida Norvegiya Chempionati. Ayollar
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Rusenborg (Ayollar) va Brann (ayollar) uchun Norvegiya Chempionati. Ayollar turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 Rusenborg (Ayollar) uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Rusenborg (Ayollar) va Norvegiya Chempionati. Ayollar uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Rusenborg (Ayollar)
Gambling:1x2 - G1
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Rusenborg (Ayollar) 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 oxirgi o'yinlar Rusenborg (Ayollar) va Norvegiya Chempionati. Ayollar 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Rusenborg (Ayollar) g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Rusenborg (Ayollar) , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , Rusenborg (Ayollar) ichida Norvegiya Chempionati. Ayollar , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Brann (ayollar) , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 , Brann (ayollar) ichida Norvegiya Chempionati. Ayollar , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
6 / 10 of last matches Rusenborg (Ayollar) in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Rusenborg (Ayollar) in Norvegiya Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
3 / 10 of last matches Brann (ayollar) in all competitions had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Brann (ayollar) in Norvegiya Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Rusenborg (Ayollar) mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rusenborg (Ayollar) va Norvegiya Chempionati. Ayollar mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 Brann (ayollar) uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 Brann (ayollar) va Norvegiya Chempionati. Ayollar uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Brann (ayollar)
Gambling:1x2 - G2
4 / 10 of last matches Rusenborg (Ayollar) in all competitions scored at least 3 goals
3 / 10 of last matches Rusenborg (Ayollar) in Norvegiya Chempionati. Ayollar had at least 3 goals
1 / 10 of the last match between the teams was at least 3 goals
7 / 10 of last matches Brann (ayollar) in all competitions scored at least 3 goals
6 / 10 of last matches Brann (ayollar) in Norvegiya Chempionati. Ayollar had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 24.05.2025 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!