SC Air Bel U19 - Rodez Aveyron U19 bashoratlar
O'yin bashoratlari
09/03/2025
SC Air Bel U19
Rodez Aveyron U19
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 09.03.2025 19:42
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. SC Air Bel U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 5 | 6 | 8 | 23 | 29 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Rodez Aveyron U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 4 | 4 | 11 | 22 | 35 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Xitoy Chempionati. 1-liga
Nankin Siti-Foshan Nanshi FC
Guangxi Hengchen FC-Dalian Kun City
Meychjou Hakka-Chanchun Yatay
Xitoy Chempionati. 2 liga
Guizhou Zhucheng Athletic-Tszyansi Lyanshen
Hangzhou Linping Wuyue-Wenzhou
Xitoy chempionati. Super liga
Shanxay Shenxua-Chjetsyan Professional
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda SC Air Bel U19 va Rodez Aveyron U19 birinchilardan gol urishgan Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi SC Air Bel U19 uyinlar va Rodez Aveyron U19 uyinlar turnir ichida Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda SC Air Bel U19 va Rodez Aveyron U19 uchun Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan SC Air Bel U19
Gambling:1x2 - G1
1 / 3 of the last match between the teams was at least 3 goals
2 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
9 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi scored at least 1 goal
1 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
8 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
2 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches SC Air Bel U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi scored at least 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Rodez Aveyron U19 in Fransiya Chempionati. Yoshlar birinchilagi scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 09.03.2025 19:42
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!