Scafatese Calcio 1922 - Atletico Lodigiani bashoratlar
O'yin bashoratlari
15/02/2026
Scafatese Calcio 1922
Atletico Lodigiani
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.02.2026 18:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Scafatese Calcio 1922 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 17 | 6 | 0 | 48 | 13 | 57 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Atletico Lodigiani | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 8 | 8 | 7 | 32 | 29 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Argentina Chempionati. B milliy namunasi
Kilmes-Atlanta
Chili Chempionati. Segunda
Deportes Rengo-Santiago Morning
Braziliya Chempionati. Seriya D
Luverdens-Guapor de Rondoniya
Clube Nautico Marcilio Dias-Portugeza Desportos
World Cup
Paragvay-Fransiya
Braziliya Chempuionati. Akriano liga U20
Galvez U20-Santa Kruz Akri U20
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Scafatese Calcio 1922 va Atletico Lodigiani birinchilardan gol urishgan Serie D, Group G turnirida 2025/2026 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Scafatese Calcio 1922 uyinlar va Atletico Lodigiani uyinlar turnir ichida Serie D, Group G
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Scafatese Calcio 1922 va Atletico Lodigiani uchun Serie D, Group G turnirida 2025/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
6 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in Serie D, Group G had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in Serie D, Group G had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
6 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in Serie D, Group G scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
7 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in Serie D, Group G scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
4 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in Serie D, Group G had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in Serie D, Group G had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
4 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in all competitions scored at least 3 goals
4 / 10 of last matches Scafatese Calcio 1922 in Serie D, Group G had at least 3 goals
1 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Atletico Lodigiani in Serie D, Group G had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.02.2026 18:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!