Odeva Lipani - Spisska-Nova-Ves bashoratlar
O'yin bashoratlari
31/08/2024
Odeva Lipani
Spisska-Nova-Ves
Bet:Jami - Oshgan (0.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Spisska Nova Ves | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Odeva Lipany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 9 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
World Cup
Shveytsariya-Jazoir
MLS+
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Odeva Lipani va Spisska-Nova-Ves birinchilardan gol urishgan Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Odeva Lipani uyinlar va Spisska-Nova-Ves uyinlar turnir ichida Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Odeva Lipani va Spisska-Nova-Ves uchun Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Odeva Lipani durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga Odeva Lipani ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Spisska-Nova-Ves durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 4 / 4 Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga Spisska-Nova-Ves ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Odeva Lipani yutmagan
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga Odeva Lipani yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
9 / 10 of last matches Odeva Lipani in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Odeva Lipani in Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga scored at least 2 goals
2 / 5 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches Spisska-Nova-Ves in all competitions scored at least 2 goals
2 / 4 of last matches Spisska-Nova-Ves in Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
6 / 10 of last matches Odeva Lipani in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Odeva Lipani in Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Spisska-Nova-Ves in all competitions had less than 3 goals
3 / 4 of last matches Spisska-Nova-Ves in Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Odeva Lipani uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Odeva Lipani va Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Spisska-Nova-Ves mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 4 oxirgi o'yinlar Spisska-Nova-Ves va Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Odeva Lipani , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Odeva Lipani ichida Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 5 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Spisska-Nova-Ves , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 4 , Spisska-Nova-Ves ichida Slovakiya Chempionati. Uchinchi liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!