Stokton Taun - Gainsborough Trinity bashoratlar
O'yin bashoratlari
25/01/2025
Stokton Taun
Gainsborough Trinity
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Stockton Town | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 12 | 4 | 9 | 43 | 32 | 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17. Gainsborough Trinity | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 8 | 5 | 10 | 27 | 34 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Stokton Taun va Gainsborough Trinity birinchilardan gol urishgan Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Stokton Taun uyinlar va Gainsborough Trinity uyinlar turnir ichida Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Stokton Taun va Gainsborough Trinity uchun Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
9 / 10 of last matches Stokton Taun in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches Stokton Taun in Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Gainsborough Trinity in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Gainsborough Trinity in Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
7 / 10 of last matches Stokton Taun in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Stokton Taun in Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Gainsborough Trinity in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Gainsborough Trinity in Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Stokton Taun durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi Stokton Taun ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Gainsborough Trinity durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi Gainsborough Trinity ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 Stokton Taun yutmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi Stokton Taun yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Stokton Taun mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Stokton Taun va Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Gainsborough Trinity yutmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi Gainsborough Trinity yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Stokton Taun jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar Stokton Taun va Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Gainsborough Trinity jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar Gainsborough Trinity va Angliya Chempionati. Shimoliy Premyer-ligasi durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!