Triestina - Pro Verchelli bashoratlar
O'yin bashoratlari
05/10/2024
Triestina
Pro Verchelli
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 05.10.2024 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. FC Pro Vercelli 1892 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | 11 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. US Triestina Calcio 1918 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 13 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
U23 Victoria Premier League 1
FC Bulleen Lions U23-Langwarrin SC U23
Myanma Chempionati. Ayollar
Shan Yunayted (ayollar)-Yangon Yunayted (ayollar)
Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1
Melburn Viktori II-Nort Sanshayn Egls
Hindiston chempionati. Kalkutta
AS Polis-Aryan
Suruchi Sangxa-Reynbou AK
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Triestina va Pro Verchelli birinchilardan gol urishgan Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Triestina uyinlar va Pro Verchelli uyinlar turnir ichida Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Triestina va Pro Verchelli uchun Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches Triestina in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Triestina in Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi had less than 2 goals
2 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Pro Verchelli in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Pro Verchelli in Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
7 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Triestina mag'lubiyat bilan yakunlangan
6 / 10 oxirgi o'yinlar Triestina va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Pro Verchelli uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Pro Verchelli va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 6 g'alaba bilan yakunlangan Pro Verchelli
Gambling:1x2 - G2
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Triestina 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Triestina va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Pro Verchelli 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Pro Verchelli va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 6 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Pro Verchelli g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
7 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Triestina mag'lubiyat bilan yakunlangan
6 / 10 oxirgi o'yinlar Triestina va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 6 g'alaba bilan yakunlangan Triestina
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Pro Verchelli yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi Pro Verchelli yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Triestina durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi Triestina ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 6 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Pro Verchelli durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi Pro Verchelli ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
4 / 10 oxirgi o'yinlar Triestina va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Pro Verchelli 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 oxirgi o'yinlar Pro Verchelli va Italiya chempionati. C seriyasi. A guruhi 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 6 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Pro Verchelli g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 05.10.2024 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!