TUS Ennepetal - TUS Hiltrup bashoratlar
O'yin bashoratlari
19/04/2026
TUS Ennepetal
TUS Hiltrup
Bet:Ikki marta imkoniyat - 12
Pul tikishJadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. TUS Hiltrup | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 6 | 10 | 14 | 36 | 49 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. TuS Ennepetal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 6 | 4 | 18 | 37 | 68 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Apotheos FC-Sharqiy Atlanta
AQSh Chempionati. USL
Birmingham Legion-Detroyt Siti
Braziliya Chempionati. B seriyasi
Fortaleza EK-Ponte-Preta
Ekvador Chempionati. Seriya B
CSD Vargas Torres-Independente Juniors
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Red River FC-Little Rock Rangers
Lonestar SC-Laredo
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
ENN
1.28 Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda TUS Ennepetal va TUS Hiltrup birinchilardan gol urishgan Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen turnirida 2025/2026 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
ENN
2.34 Statistikasi TUS Ennepetal uyinlar va TUS Hiltrup uyinlar turnir ichida Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda TUS Ennepetal va TUS Hiltrup uchun Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen turnirida 2025/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches TUS Ennepetal in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches TUS Ennepetal in Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
7 / 10 of last matches TUS Ennepetal in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches TUS Ennepetal in Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari TUS Ennepetal mag'lubiyat bilan yakunlangan
5 / 10 oxirgi o'yinlar TUS Ennepetal va Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan TUS Ennepetal
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
5 / 10 of last matches TUS Ennepetal in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches TUS Ennepetal in Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari TUS Ennepetal mag'lubiyat bilan yakunlangan
5 / 10 oxirgi o'yinlar TUS Ennepetal va Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 TUS Ennepetal yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Germaniya Chempionati. Oberliga Westfalen TUS Ennepetal yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!