Valyur - Knattspyrnufelag Akureyrar bashoratlar
O'yin bashoratlari
23/04/2025
Valyur
Knattspyrnufelag Akureyrar
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 23.04.2025 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Valur | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Knattspyrnufelag Akureyrar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Islandiya Chempionati
Breydablik-Vestmannaeyyar
Knattspyrnufelag Akureyrar-Tor Akureyri
Ekvador Chempionati
Barselona Guayakil-LDU Kito
Campeon de Campeones, Women
Klub Amerika (Ayollar)-UNL Tigres (Ayollar)
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Angel City FC (Women)-Rasing Luisvill (Ayollar)
U20 CONCACAF Championship
Gonduras U20-Yamayka U20
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Valyur va Knattspyrnufelag Akureyrar uchun Islandiya Chempionati turnirida 2025/2025 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
2 / 10 oxirgi o'yinlar Valyur va Islandiya Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Knattspyrnufelag Akureyrar uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Knattspyrnufelag Akureyrar va Islandiya Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Knattspyrnufelag Akureyrar
Gambling:1x2 - G2
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Valyur jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
5 / 10 oxirgi o'yinlar Valyur va Islandiya Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Knattspyrnufelag Akureyrar jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Knattspyrnufelag Akureyrar va Islandiya Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
4 / 10 oxirgi o'yinlar Valyur va Islandiya Chempionati 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Knattspyrnufelag Akureyrar 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 oxirgi o'yinlar Knattspyrnufelag Akureyrar va Islandiya Chempionati 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Knattspyrnufelag Akureyrar g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Valyur 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Valyur va Islandiya Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Knattspyrnufelag Akureyrar 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Knattspyrnufelag Akureyrar va Islandiya Chempionati 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Knattspyrnufelag Akureyrar g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
2 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Valyur , kamida bitta jamoa gol olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Knattspyrnufelag Akureyrar , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 , Knattspyrnufelag Akureyrar ichida Islandiya Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
6 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Valyur 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Valyur g'alaba bilan yakunlangan
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Knattspyrnufelag Akureyrar 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
4 / 10 so'nggi o'yinlar Knattspyrnufelag Akureyrar va Islandiya Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 23.04.2025 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!