Volsungur - Leiknir Reykjavík bashoratlar
O'yin bashoratlari
25/04/2026
Volsungur
Leiknir Reykjavík
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 25.04.2026 19:44
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Islandiya Chempionati. Birinchi divizion
Afturelding-Egir
Myanma Chempionati. Ayollar
Yangon Yunayted (ayollar)-Titsar Arman (ayollar)
Vyetnam Chempionati. Ayollar
Ha Noy (Ayollar)-Xo Shi Min Siti (Ayollar)
Xitoy Chempionati. Ayollar
Guangdong Haiiin (ayollar)-Uhan Tsyanda (Ayollar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beytszin Yuxong (ayollar)
Guandun Provinse (ayollar)-Uhan Tsyanda (Ayollar)
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Volsungur va Leiknir Reykjavík uchun Islandiya Chempionati. Birinchi divizion turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Volsungur mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Volsungur va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Leiknir Reykjavík uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Leiknir Reykjavík va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Leiknir Reykjavík
Gambling:1x2 - G2
5 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Volsungur 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Volsungur va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Leiknir Reykjavík 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Leiknir Reykjavík va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Leiknir Reykjavík g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
4 / 10 oxirgi o'yinlar Volsungur va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Leiknir Reykjavík 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 oxirgi o'yinlar Leiknir Reykjavík va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Leiknir Reykjavík g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Volsungur durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Islandiya Chempionati. Birinchi divizion Volsungur ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 4 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . Leiknir Reykjavík durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Islandiya Chempionati. Birinchi divizion Leiknir Reykjavík ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
2 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Volsungur , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 , Volsungur ichida Islandiya Chempionati. Birinchi divizion , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
3 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Leiknir Reykjavík , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Leiknir Reykjavík ichida Islandiya Chempionati. Birinchi divizion , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Volsungur mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Volsungur va Islandiya Chempionati. Birinchi divizion mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Volsungur
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Leiknir Reykjavík yutmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Islandiya Chempionati. Birinchi divizion Leiknir Reykjavík yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 25.04.2026 19:44
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!