Domino - SK Tomasov bashoratlar
O'yin bashoratlari
27/07/2024
Domino
SK Tomasov
Bet:Jami - Past (1.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Northern Territory Premier League
Palmerston Rovers-Garuda FC
Palmerston Rovers-Garuda FC
Qozog'iston Chempionati. 1-Divizoni
FC Astana Reserve-Kaspiy Reserve
Akademiya Ontustik-Shaxtyor Karaganda
Efiopiya Chempionati. Premyer-liga
Velvalo Adigrat-Sent-Djordj
Velayta Dicha-Efiopiya Buna
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Domino va SK Tomasov uchun Slovakiya Kubogi turnirida 2024/2025 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
1 / 1 of last matches Domino in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Domino in Slovakiya Kubogi had less than 3 goals
3 / 3 of last matches SK Tomasov in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches SK Tomasov in Slovakiya Kubogi had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
1 / 1 of last matches Domino in all competitions scored at least 1 goal
1 / 1 of last matches Domino in Slovakiya Kubogi scored at least 1 goal
2 / 3 of last matches SK Tomasov in all competitions scored at least 1 goal
2 / 2 of last matches SK Tomasov in Slovakiya Kubogi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
1 / 1 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Domino mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 1 oxirgi o'yinlar Domino va Slovakiya Kubogi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 SK Tomasov yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 2 Slovakiya Kubogi SK Tomasov yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 . Domino durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 Slovakiya Kubogi Domino ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 . SK Tomasov durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 2 Slovakiya Kubogi SK Tomasov ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
2 / 2 oxirgi o'yinlar SK Tomasov va Slovakiya Kubogi 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
1 / 1 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Domino mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 1 oxirgi o'yinlar Domino va Slovakiya Kubogi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G2
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!