Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Wuhan Huachuang - Xubey Istar bashoratlar

O'yin bashoratlari

14/05/2023

Wuhan Huachuang

04:00

Xubey Istar

Bet:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Oran:1.79

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2023 19:40

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
0
1
2

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
4
Yutadi
3
3
Chizadi
2
3
Yo'qotishlar
5
15
Gol urdi
9
12
Tan oldi
8
+3
Maqsad farqi
+1
4
O'rtacha gollar
2
1.5
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.9
1.2
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
0.8
2.7
Ikkala jamoa gol urishdi
1.7
33.3'
Daqiqalar/gol
52.9'

Jadvallar

Jamoa O Y C M Z P K
8. Hubei Istar
2 0 0 2 0 2 0
6. Wuhan Huachuang
2 0 2 0 2 2 2

Kim g'alaba qozonadi?

Wuhan Huachuang
WUH - %
Xubey Istar
HUB - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Wuhan Huachuang
WUH - 33%
Xubey Istar
HUB - 33%
Gol yo‘q - 34%

Tikish bo'yicha maslahatlar

Wuhan Huachuang

6 / 10 of last matches in all competitions Wuhan Huachuang played with a score of 0:0

Wuhan Huachuang

6 / 10 of last matches in Xitoy Chempionati. 2 liga Wuhan Huachuang played with a score of 0:0

Wuhan Huachuang Xubey Istar

1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Xubey Istar

8 / 10 of last matches in all competitions Xubey Istar played with a score of 0:0

Xubey Istar

8 / 10 of last matches in Xitoy Chempionati. 2 liga Xubey Istar played with a score of 0:0

Gambling:Jami - Past (0.5)

Wuhan Huachuang

5 / 10 of last matches Wuhan Huachuang in all competitions had less than 2 goals

Wuhan Huachuang

5 / 10 of last matches Wuhan Huachuang in Xitoy Chempionati. 2 liga had less than 2 goals

Wuhan Huachuang Xubey Istar

1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Xubey Istar

8 / 10 of last matches Xubey Istar in all competitions had less than 2 goals

Xubey Istar

8 / 10 of last matches Xubey Istar in Xitoy Chempionati. 2 liga had less than 2 goals

Gambling:Jami - Past (1.5)

Wuhan Huachuang

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Wuhan Huachuang uning g'alabasi bilan yakunlandi

Wuhan Huachuang

So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Wuhan Huachuang va Xitoy Chempionati. 2 liga uning g'alabasi bilan yakunlandi

Xubey Istar

5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Xubey Istar mag'lubiyat bilan yakunlangan

Xubey Istar

5 / 10 oxirgi o'yinlar Xubey Istar va Xitoy Chempionati. 2 liga mag'lubiyat bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - G1

Wuhan Huachuang

7 / 10 of last matches Wuhan Huachuang in all competitions had less than 3 goals

Wuhan Huachuang

7 / 10 of last matches Wuhan Huachuang in Xitoy Chempionati. 2 liga had less than 3 goals

Xubey Istar

8 / 10 of last matches Xubey Istar in all competitions had less than 3 goals

Xubey Istar

8 / 10 of last matches Xubey Istar in Xitoy Chempionati. 2 liga had less than 3 goals

Gambling:Jami - Past (2.5)

Wuhan Huachuang

4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Wuhan Huachuang 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi

Wuhan Huachuang

4 / 10 so'nggi o'yinlar Wuhan Huachuang va Xitoy Chempionati. 2 liga 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi

Xubey Istar

3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Xubey Istar 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Xubey Istar

3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Xubey Istar va Xitoy Chempionati. 2 liga 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Xubey Istar

1 / 1 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Xubey Istar g'alaba bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - 2 yarm - G2

Wuhan Huachuang

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Wuhan Huachuang yutmagan

Wuhan Huachuang

So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Xitoy Chempionati. 2 liga Wuhan Huachuang yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2023 19:40

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!